בית ספר קדימה קרית ביאליק

מנהיגות. אחריות. כבוד. סביבה

דבר המנהל

תחילתה של שנה הוא פרק חדש לכל אחד מאתנו , זוהי צומת של ציפיות, תקוות, הבטחות וחששות גם יחד, ועל כן רואה אני כמוביל הספינה להנחיל סדר ויציבות, בשייט הארוך שלפנינו. נכונו לנו תקופות של לימודים וחינוך מחד וחופשות והנאות מאידך, כל זאת כשהמצפן מוביל אותנו לנקודה הנכונה.

התווית הכיוון שאנו עושים בביה"ס 'קדימה' היא ייחודית לנו וכוללת הכלה של האחר ושלנו יחדו, אהבת חינם באשר היא, תוך התעמקות בעולם החיים המשלב את הזרמים ביהדות, בראייה אישית, בכל מעגלי החיים, הן בביה"ס והן מחוצה לו, תוך כדי שיח על הנושאים השונים, עיבודם והובלתם לתצורה שאנו מעוניינים לראות את בוגרינו בעתיד!

אכן משימה לא קלה לפנינו – אך אנו, חדורי מוטיבציה להצלחה, יכולות מצוינות וכן מערכות תומכות רבות המסייעות בידינו להשיג את מבוקשינו השאפתניים.

אני רואה בכם צוות ההוראה וההורים את השותפים הישירים להצלחת הילדים, שכן בשיתוף פעולה נוכל לעשות זאת בצורה קלה יותר ומוחשית. הלימודים בביה"ס לא קלים לילדינו – והתקופה בה אנו חיים אינה עושה 'הנחות' לאף אחד מאתנו, אך בשינוס מותניים, כתף אל כתף נוכל יחד להביא את ילדינו למקום אליו הם ראויים, למקום אליו אנו שואפים ולמקום בו הם, ילדינו רוצים להיות בו – הן לימודית הן חברתית והן רגשית.

נכונה לנו עבודה לא פשוטה, ועל כן אני קורא לכם לקחת יוזמה, ולסייע, כל אחד בחלקת אלוהים הקטנה שלו, שכן רק אם נשתף פעולה יחדו – יצליחו ילדינו!

שנה טובה, מאושרת ומוצלחת לכולם.

חלואני יוסף

מנהל ביה"ס

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים